+48607-999-440 (pn-pt: 9:00-17:00)

Portfolio

Naga prawda o firmie Cybertree, czyli zrealizowane projekty

Zdjęcie sklepu internetowego Esanus

Esanus – sklep stomatologiczny

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie sklepu internetowego Lazarocoffe

Lazarocoffe – import, wypalanie, produkcja kaw

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie strony www KD Wnętrza

Tworzenie stron internetowych – KD Wnętrza

Koncept Design to witryna biura projektowego, które zajmuje się projektowaniem wnętrz, zarówno prywatnych, komercyjnych jak i projektowaniem mebli. Wykonana dla klienta usługa tworzenie stron internetowych została tak zrealizowana aby oddać charakter, unikalność i specyfikę wykonywanych realizacji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej realizacji oraz do odwiedzin witryny naszego Klienta.

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie strony www Glebowski Studio

Tworzenie stron www – Glebowski Studio

Glebowski Studio to wzięta pracownia architektoniczna wielokrotnie nagradzana w konkursach zarówno w kraju jak i za granicą. Zlecono nam usługę tworzenie stron internetowych, realizację witryny glebowski.com, gdzie zarówno wygląd jaki funkcjonalność panelu do zarządzania treścią były ściśle zdefiniowane. Na potrzeby tego projektu został stworzony dedykowany system CMS automatyzujący dodawanie projektów do poszczególnych kategorii, aktualności i innych treści na stronie. Witryna zrealizowana została jako Responsive Web Design, więc wymagało to dostosowania do „każdego ekranu” – telefonów, tabletów i komputerów. Praca z Glebowskim Studio wymagała od naszego zespołu dużego zaangażowania, gdyż mieliśmy do czynienia z wymagającym i wiedzącym czego chce klientem, a efekt oceńcie Państwo sami.

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie strony www Terraolive

Terraolive – Extra Virgin Olive Oil

Sklep internetowy Terraolive Przejdź do strony

Zdjęcie sklepu internetowego Yvon

Yvon – sklep z biżuterią

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie strony www Beautiful Day

Beautiful Day – Agencja ślubna

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie sklepu internetowego Pracownia obrazów

Pracownia Obrazów – Nowoczesne fototapety

Pracownia obrazów to nowy dynamicznie zdobywający rynek portal oferujący szeroką gamę obrazów drukowanych na płótnie Canvas. Właściciele marki Pracownia obrazów zwrócili się do naszej firmy z prośbą o zrealizowanie sklepu internetowego z funkcjonalnością dopasowaną do specyficznego asortymentu. Zaprojektowaliśmy unikalny design sklepu, który miał być prosty, a zarazem wyrazisty. Ogromna ilość oferowanych wzorów sprawiła, że konieczne było zoptymalizowanie elementów nawigacyjnych m.in menu głównego. Ważną wytyczną podczas opracowywania mapy serwisu było dążenie do maksymalnego ułatwienie przeszukiwanie bogatej bazy wzorów dostępnych w Pracowni obrazów aby umożliwić użytkownikom szybkie znalezienie tego czego szukają.

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie strony www SOSWNS

SOSWNS – szkoła specjalna

Stworzenie strony internetowej dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego to realizacja dla placówki edukacyjnej o specjalnym profilu. Realizując tą stronę www dla tak wyspecjalizowanej placówki szukaliśmy balansu pomiędzy potrzebą zawarcia odpowiedniej ilości informacji, a oddaniem dziecięcego, atrakcyjnego wyglądu graficznego, oddającego dobrze charakter ośrodka zajmującego się opieką nad dziećmi.

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie strony www Klubu Wysokogórskiego

Klub Wysokogórski w Nowym Sączu

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie strony www Falck

Falck – Lider ratownictwa medycznego

Falck to międzynarodowa korporacja medyczna z siedzibą w Danii świadcząca swoje usługi na całym świecie specjalizująca się w ratownictwie medycznym oraz usługach medycznych. W ramach zlecenia realizujemy dla polskiego oddziału firm Falck wykonanie witryny w oparciu platformę Microsoft SharePoint. W zakres usługi wchodzi wprowadzenie treści oraz przeszkolenie personelu odpowiedzialnego za nadzór nad witryną.

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie sklepu internetowego Natural Style

Natural Style – Pantofle dla wymagających

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie strony www Air-Master

Air-Master – sprzedaż/serwis sprężarek śrubowych

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie sklepu internetowego DorArt

DorArt – Akcesoria ślubne

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie strony www Inter-Bis

Inter-Bis

Dla grupy INTER-BIS wykonaliśmy kompleksową usługę zaprojektowania i wykonania strony internetowej wraz z systemem do zarządzania treścią i szkoleniem dla działu marketingu, który zajmuje się edycją treści. W zakresie usługi było wykonanie projektu graficznego, zaplanowanie struktury informacji serwisu oraz wdrożenie systemu do zarządzania treścią.

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie strony www Ranczo Kriże

Ranczo Kriże – wypoczynek z naturą

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie strony www Agroturystyka u Agaty

Agroturystyka u Agaty

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis. Nulla imperdiet sit amet magna.

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie sklepu internetowego Słodkie Migdały

Słodkie Migdały – Studio artystyczne

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie sklepu internetowego Greilo

Greilo – Biżuteria, bransolteki, naszyjniki

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie sklepu internetowego Oponex

Oponex – Opony nowe oraz bieżnikowane

Oponex to bardzo dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą zarówno hurtową jak i detaliczną opon, nowych i używanych. Firma Oponex zleciła nam realizację sklepu internetowego, szablonu Allegro. Specyfika branży wymagała od tej realizacji stworzenia dedykowanego modułu do filtrowania produktów. W ofercie firmy Oponex znajduje się kilkaset produktów z wieloma parametrami np. długość, szerokość, typ, producent i wiele innych, więc aby ułatwić użytkownikom szybkie odnalezienie opon pasujących do ich potrzeb niezbędna była modyfikacja mechanizmów filtrów. Nieodłącznym elementem tego typu usługi jest zawsze szkolenie z zakresu obsługi sklepu, które jest jednym z najważniejszych elementów właściwego wdrożenia sklepu internetowego.

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie strony www Pasek Autocentrum

Pasek Autocentrum

Pasek Auto Centrum to nowoczesna stacja diagnostyczna oraz warsztat samochodowy ofertujący szeroki zakres usług. Realizacja ta oparta jest o nowoczesny system zarządzania treścią. Szeroki zakres usług idzie w parze ze sporą liczą podstron witryny, którą można dowolnie rozszerzać własnoręcznie dodając podstrony za pomocą kilku kliknięć w panelu.

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie strony www PITy (Sursum Corda)

PITy (Sursum Corda)

Sursum Corda to znana Organizacja Pożytku Publicznego do dużym dorobku, wielu zrealizowanych projektach i znacznych dokonaniach. Zlecono nam zaprojektowanie i wykonanie strony internetowej witryny prezentującej darmowy program do rozliczania PIT’ów. Przedmiotem zlecenie było zaprojektowanie zupełnie nowej szaty graficznej, dostosowanej do dzisiejszych standardów, dopasowującej się do urządzeń mobilnych (telefonów, tabletów)

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie strony www CST

CST – dostawca internetu

Podejmując się realizacji odświeżenia strony internetowej firmy CST naszym zadaniem było zaproponować zupełnie nową szatę graficzną, bardziej dostosowaną do współczesnych standardów. Firma CST działa 1997 roku świadcząc usługi teletechniczne, radiokomunikacyjne oraz w zakresie instalacji energetycznych. Realizując tę stronę www dodaliśmy ręcznie rysowaną mapę zasięgu opartą na Google oraz subtelne efekty oparte na skryptach jQuery, zwiększające atrakcyjność wizualną witryny. Stworzona strona www jest w pełni responsywna, czyli dostosuje się do urządzenia, na którym jest wyświetlana, co w obliczu gwałtownie zwiększającej się ilości tabletów i smartfonów jest obecnie bardzo wymogiem przy tego typu witrynach.

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie strony www Prodental

Prodental – Gabinet stomatologiczny

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie sklepu internetowego Crystal Collection

Crystal Collection – Sklep odzieżowy

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie sklepu internetowego Mokujin

Mokujin – odzież dla wymagających

Mokujin to sklep internetowy oferujący odzież, obuwie i akcesoria dla stylowych i wymagających Pań. Prace nad warstwą wizualną serwisu wymagały sporo pracy od naszych grafików. Udało się wypracować ciekawą stylistykę odpowiednią dla branży modowej. Sklep został wyposażony w zakładkę Lookbook prezentującą w atrakcyjny sposób najciekawsze stylizacje.

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie strony www Zaza

Zaza – Agencja reklamowa

Agencja Reklamowa ZAZA to znana i rozpoznawalna firma mająca ugruntowaną pozycję na rynku reklamy. Do wielu lat realizuje szeroki wachlarz usług reklamowych. Agencja Reklamowa ZAZA zleciła nam stworzenie zupełnie nowej odsłony swojej strony firmowej. Współpraca z firmą tego typu posiadającą na etacie własnych grafików to zawsze wyzwanie i ogromna ilość pracy by stworzyć coś co zadowoli wymagającego klienta tego typu. Staraliśmy się postawić przede wszystkim na nowoczesność, subtelne aczkolwiek efektowne animacji by sprawić, że potencjalny klient odwiedzających stronę Agencji ZAZA był przekonany do tego by właśnie jej powierzyć realizację swojej usługi. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami tego projektu i odwiedzenia witryny firmy ZAZA.

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie strony www Renis Cat

ReniS cat – Salon piękności

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie strony www 2Wolfs

2Wolfs – Akcesoria myśliwskie

2wolfs to nowy bardzo dynamicznie rozwijający się brand z branży łowieckiej. Właściciele tej marki zwrócili się do nas z prośbą o stworzenie stronny www odpowiadającej stylistyką do branży, w której będą działać. Realizacja obejmowała stworzenie projektu witryny internetowej oraz dostarczenie przyjemnego w obsłudze panelu do zarządzania treścią. W trakcie realizacji przeanalizowaliśmy wiele witryn konkurencyjnych aby dobrze poznać „zwyczaje” panujące w branży łowickiej i opracować oryginalny projekt graficzny. Po akceptacji projektu i instalacji strony na serwerze Klienci zostali przeszkoleni z zakresu obsługi panelu czyli z dodawania i edycji treści na ich stronie. Szkolenie realizowane było częściowo na miejscu w siedzibie firmy, a częściowo zdalnie za pomocą Skype.

Dowiedz się więcej Przejdź do strony

Zdjęcie strony www Poznajpana

PoznajPana – Katolicki blog

Poznaj Pana to blog o tematyce religijnej, którego autor publikuje ciekawe artykuły dotyczące wiary, misji i pomaga znaleźć ciekawą lekturę. Zadaniem postawionym przez autora tego serwisu dla naszej firmy było odświeżenie wyglądu strony. Serdecznie zachęcamy do lektury bloga Poznaj Pana.

Dowiedz się więcej Przejdź do strony