+48607-999-440 (pn-pt: 9:00-17:00)

   Aplikacje

Usługi programistyczne, tworzenie dedykowanych aplikacji

Usługi programistyczne

 

 

 

 

Oferujemy realizacje dedykowanych aplikacji i systemów informatycznych „szytych na miarę”. Projektujemy, wykonujemy i wdrażamy oprogramowanie posługując się najnowocześniejszymi technologiami, co zapewni stabilną pracę, szybki koszt realizację systemu oraz możliwość rozbudowy w przyszłości. Nowy Sącz, Kraków, cała polska.

Zamień inwestycje w zyski

 

 

Realizując dedykowane oprogramowanie zawsze koncentrujemy się na korzyściach jakie przyniesie wdrożenie tworzonego systemu. Zawsze dążymy do tego aby każda wydana złotówka na realizację systemu szybko zwróciła się w postaci oszczędności jakie poniesie firma dzięki nowemu rozwiązaniu. Zysk to najczęściej oszczędność czasu pracy człowieka. Nasze systemy potrafią zrobić w kilka minut to, co człowiekowi zajmuje kilka godzin. Staramy się aby człowiek robił to czego komputery nie potrafią zrobić. Wyręczamy pracowników od prostych mozolnych czynności i pozwalamy komputerom zrobić to szybciej i taniej.

Realizujemy aplikacje na różne platformy i w naszej ofercie znajdują się m.in.:
Aplikacje www, Aplikacje desktopowe, Aplikacje na urządzenia mobilne:
Windows, Windows Phone, Android, IOS

Dodatki Optima

Realizujemy aplikacje zintegrowane z systemami Comarch ERP Optima. Dzięki otwartości firmy Comarch na rozbudowę jesteśmy w stanie realizować zaawansowane rozwiązania umożliwiające wykorzystywanie zarówno danych zgromadzonych z programie Opitima jak i udostępnionych funkcji programu. Otwiera to ogromne możliwości realizacji aplikacji, które pozwolą na poprawę efektywności działań, pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze w Państwa firmie.