+48607-999-440 (pn-pt: 9:00-17:00)

Office 365 i Sharepoint

Czyli o platformie do pracy i współpracy dla firm

Microsoft Partner Network

 

Firma Cybertree jest członkiem Microsoft Partner Network – światowej sieci partnerów firmy Microsoft. Dzięki uczestnictwie w tym programie mamy zawsze dostęp do najnowszych produktów i usług ofertowanych przez firmę Microsoft i jesteśmy w stanie dostarczać najwyższej klasy rozwiązań. Oferujemy m.in.:
– Systemy operacyjne Windows
– Pakiety Office i Office 365
– Rozwiązania SharePoint

Microsoft SharePoint

Platforma Microsoft SharePoint umożliwia tworzenie rozwiązań biznesowych wspomagającym działanie firm. Wspiera m.in.:
– Prace grupową
– Wymianę plików
– Zarzadzanie zadaniami
– Zarządzanie kalendarzami
– Zarządzanie projektami
Rozwiązania Microsoft SharePoint są dedykowane dla małych, średnich i dużych firm. Oferujemy rozwiania z rodziny Microsoft SharePoint aby pracownicy Państwa firmy mogli lepiej współpracować ze sobą, a kadra zarządzająca miała pełny wgląd w procesy zachodzące w firmie i mogła lepiej je kontrolować.

 

Office 365

 

 

Office 365 to nowa generacja pakietu Office przeniesiona do „chmury”. Dzięki tej usłudze zyskują Państwo dostęp do znanych aplikacji Word, Excel, PowerPoint i Access, wraz z możliwością przechowywania plików i edycji za pomocą przeglądarki internetowej z dowolnego urządzenia, w tym tabletów i smartfonów. Dodatkowo usług zawiera w sobie dostęp od Microsoft Exchange, serwera poczty oraz platformy SharePoint, które do tej pory zarezerwowane były tylko dla dużych firm i korporacji.

Wypróbuj Office 365

 

Zachęcamy do wypróbowania pakietu Office 365. Prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres biuro@cybertree.pl z prośbą o utworzenie konta testowego i będą Państwo mogli bezpłatnie przez 30 dni korzystać z pakietu Office 365. Zachęcamy to testowania usługi Office 365.