+48607-999-440 (pn-pt: 9:00-17:00)

Tworzenie stron internetowych

Strona internetowa, czyli okno na świat dla Twojej firmy

Tworzenie stron internetowych to kluczowa usługa dla każdej nowoczesnej firmy. Internet stanowi dzisiaj najbardziej popularne źródło pozyskiwania informacji i wiele osób nie wyobraża sobie życia bez możliwości korzystania z jego zasobów. Jest to bardzo ważna informacja dla przedsiębiorców, którzy chcą osiągnąć sukces i dotrzeć do jak największego grona potencjalnych Klientów. Bez profesjonalnej strony internetowej, będącej wizytówką firmy, jest to niemożliwe.

Zajmujemy się tworzeniem witryn, zatrudniając najlepszych specjalistów w Nowym Sączu. Wszelkie działania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta, a także profilu firmy. Jesteśmy w stanie stworzyć zarówno minimalistyczną, prostą, ale przy okazji elegancką witrynę, jak również rozbudowaną, interaktywną bazę wiedzy. Oferujemy Państwu trzy pakiety, dzięki którym wybierzecie określoną liczbę i rodzaje funkcji, dostosowując tym samym stronę do własnych potrzeb.

Firmowa strona internetowa

Tworzenie stron internetowych to szereg działań, które przeprowadzamy sprawnie i przy stałej konsultacji z Klientem. Oferujemy nie tylko przejrzyste i intuicyjne layouty, ale również wiele funkcji i właściwości witryny, jak dopasowanie jej rozdzielczości na potrzeby telefonów czy tabletów, Google Analitycs, galerie i blogi, obsługę wielu języków, możliwość instalacji dodatkowych modułów i wiele innych. Jeżeli wybierzecie Państwo pakiety Standard i Premium, będziecie mogli liczyć na nieograniczoną liczbę podstron oraz łatwe wprowadzanie i modyfikowanie treści.

Tworzenie stron www

to usługa bez której żadna firma nie nawiąże równej walki z konkurencją. Nie będzie w stanie skutecznie i ekonomicznie przedstawić pełnej oferty Klientowi i nie dotrze do niego. Nie będzie postrzegana jako profesjonalna i rozwojowa, a w oczach niektórych będzie nieprzyjazna Klientowi. Dlatego też z usług tworzenia stron WWW naszej firmy z Nowego Sącza korzysta tak wiele osób, które pragną zaistnieć i wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku. Zapewniamy sprawne i kompleksowe prace, działania w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz witryny, które spodobają się Państwu oraz osobom, które się na nich pojawią. Nasza siła to doświadczenie, pasja i wysokie kwalifikacje. Zapraszamy!

PAKIET basic

strona www basic

 

 

Cybertree www Basic to podstawowy pakiet oferujący tworzenie stron internetowych informujących o oferowanych produktach i usługach firmy. W ramach pakietu zostanie przygotowany indywidualny projekt graficzny, strony głównej i podstron. Będzie to strona statyczna, czyli dokonywanie zmian w treści będzie wymagało znajomości podstaw HTML.

Pakiet standard

 

Cybertree www Standard to pakiet oferujący tworzenie stron www z indywidualnym projektem graficznym wraz z panelem do samodzielnej edycji treści na stronie. Panel umożliwi zmiany zdjęć, opisów, danych kontaktowych. Dodatkowo zostaną dodane moduły aktualności oraz galeria aby firma mogła na bieżąco informować swoich klientów o nowościach. Regularne dodawanie aktualnych treści na stronie wpłynie pozytywnie na wizerunek firmy u aktualnych i potencjalnych klientów. Będzie to sygnał, że firma działa prężnie i, że warto korzystać z jej produktów i usług.

strona internetowa standard

PAKIET premium

strona www premium

 

Cybertree www Premium to pakiet dla średnich i dużych firm, które chcą aby stworzona strona internetowa oprócz swojej funkcji informacyjnej służyła jako skuteczne narzędzie do komunikacji z klientami. W tym pakiecie w zależności od potrzeb dodajemy zaawansowane moduły umożliwiające wymianę dokumentów między pracownikami i klientami czy inne zaawansowane funkcje niezbędne w firmach, gdzie przetwarzanych jest dużo informacji.

Wybierz stronę dopasowaną do swoich potrzeb

BasicCybertree www

strona www basic

StandardCybertree www

strona www standard

PremiumCybertree www

strona internetowa premium

Responsive web design
(strona dopasowana do ekranu tabletu,
telefonu, komputera)
ikonaikonaikona
Google analitycs – statystki ile osób odwiedziło stronęikonaikonaikona
Optymalizacja dla wyszukiwarek m.in. Googleikonaikonaikona
Możliwość łatwego wprowadzania i edycji treściikonaikona
Nieograniczona ilość podstronikonaikona
Dynamiczna galeria, blog oraz opinieikonaikona
Obsługa wielu wersji językowychikonaikona
Stworzenie indywidualnego layoutu stronyikonaikona
Możliwość instalacji dodatkowych modułów,
kalendarze, dokumenty, eventy
ikona
Zaawansowane zarządzanie użytkownikamiikona
Integracja z SharPointikona

Przykładowe PROJEKTY

strona www
strona www
strona www
strona www