+48607-999-440 (pn-pt: 9:00-17:00)

Kadra doradcza

Kadrę doradczą stanowią wyłącznie wykształceni na kierunkach informatycznych specjaliści i praktycy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w wybranych specjalizacjach oraz posiadają ugruntowaną wiedzę ekspercką.

Leszek Skocki – absolwent Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University, programista z kilkuletnim doświadczeniem, właściciel firmy Cybertree. Posiada rozległą wiedzę z zakresu widoczności witryn w internecie, zagadnień związanych z inżynierią oprogramowania oraz z zakresu multimediów.
Łukasz Gomółka – absolwent Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University oraz Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Przeprowadził w swojej karierze ponad 3000 godzin szkoleń informatycznych ogólnych i specjalistycznych na terenie całego kraju. Autor podręczników i materiałów szkoleniowych. Wybitny znawca zagadnień związanych z pakietem Office, w tym bardzo zaawansowanych funkcji m.in. arkusza kalkulacyjnego Excel, w tym zagadnień związanych z programowaniem VBA. Posiada rozległą wiedzę z zakresu optymalizacji procesów biznesowych z wykorzystaniem narzędzi Microsoft Office w przedsiębiorstwach.