+48607-999-440 (pn-pt: 9:00-17:00)

Tworzenie sklepów internetowych

Sklep internetowy Prestashop

 

Tworzenie sklepów internetowych, to jedna z ważniejszych usług świadczonych przez naszą firmę. Zakupy online cieszą się ogromną popularnością i stanowią alternatywny sposób dokonywania transakcji dla osób, które nie lubią stać w kolejkach, ceniąc sobie możliwość dokładnego zapoznania się z ofertą handlową. Dlatego też oferujemy Państwu stworzenie profesjonalnego sklep internetowy Prestshop, którego nowoczesny wygląd przyciągnie Klientów, a ogromna liczba opcji ułatwiających nawigację pozwoli każdemu czuć się na niej swobodnie.

Tworzenie sklepów internetowych – Prestashop

Oczekiwania rynku są bardzo duże, dlatego też nie warto stosować półśrodków. Wykorzystując ogromne doświadczenie oraz innowacyjne pomysły, tworzymy dla Państwa sklepy internetowe bogate w różnorodne opcje, które wybrać możecie dzięki trzem pakietom:
-Basic,
-Standard,
-Premium.

Każda wykonana przez nas witryna będzie posiadała podstawowe funkcje, takie jak możliwość wprowadzenia dowolnej liczby kategorii i produktów, integrację z Facebookiem, narzędzia do definiowania metod płatności i wysyłki czy funkcję płatności kartą kredytową. Wybór bardziej rozbudowanych pakietów wiąże się z nowymi możliwościami, takimi jak indywidualne szablony Allegro czy e-mail, integracja z Ceneo, Allegro, Paczkomatami oraz PayPal. Bez względu na to który pakiet Państwo wybierzecie, możecie liczyć na estetyczny wygląd, doskonały layout oraz intuicyjną nawigację, a także pełną optymalizację strony dla wyszukiwarek.

Stworzenie sklepu internetowego – nowe możliwości

Na to pytanie odpowiedź jest bardzo prosta – aby ułatwić Klientom skorzystanie z oferowanych przez firmę produktów i usług. Dzięki katalogom produktów, możliwości ich zamówienia, a także informacjom na ich temat, odwiedzający będzie mógł łatwo znaleźć to czego szuka i bez wychodzenia z domu złożyć zamówienie. Taka witryna jest wizytówką firmy i ukazuje jej profesjonalizm, zaś jej brak uniemożliwi skuteczne wypromowanie marki i skuteczną rywalizację z konkurencją.

Oferujemy Państwu tworzenie sklepów internetowych dostosowanych do Waszych potrzeb i wymagań. Działamy sprawnie, realizujemy zlecenia w niskich cenach i zawsze profesjonalnie podchodzimy do swoich zadań. Zapraszamy!

PAKIET BASIC

tworzenie sklepów internetowych basic

 

 

Cybertree E-commerce Basic – to pakiet dedykowany dla tych, którzy nie posiadając znacznych zasobów finansowych, chcą rozpocząć swój biznes internetowy. Stworzony sklep internetowych będzie posiadał bogatą funkcjonalność, a to połączone z atrakcyjną ceną pozwoli szybko zaistnieć w sieci i zacząć zarabiać.

 

PAKIET standard

 

 

Cybertree E-commerce Standard – to pakiet dla oferujący wszystko to co pakiet Basic z tą różnicą, że w ramach tego pakietu zostanie stworzony unikalny layout sklepu internetowego, odpowiedni do branży, stylistyki i specyfiki oferowanego asortymentu. Bogata funkcjonalność i odpowiednia szata graficzna to coś co pozwoli skutecznie wkroczyć branżę sprzedaży przez internet.

tworzenie sklepów internetowych standard

PAKIET premium

tworzenie sklepów internetowych premium

 

Cybertree E-commerce Premium – to stworzenie sklepu internetowego o ogromnej funkcjonalności, zintegrowanego z wieloma serwisami takimi jak Ceneo, Allegro, PayU, PayPal i wieloma innymi. To sklep internetowy w pełni zintegrowany z systemem ERP Comarch Optima. Pakiet ten to narzędzie o ogromnym potencjalne, zapewniające ogromne możliwości rozwoju i redukcję czasu poświęconego na obsługę sklepu dzięki integracji z ERP Comarch Optima i automatyzację procesów takich jak wystawianie faktur, paragonów, zarządzanie stanami magazynowymi.

Wybierz sklep internetowy dopasowany do swoich potrzeb

 

Basic

Cybertree e-commerce

tworzenie sklepów internetowych basic

Standard

Cybertree e-commerce

tworzenie sklepów internetowych standard

Premium

Cybertree e-commerce

tworzenie sklepów internetowych premium

Dowolna ilość produktów i kategoriiikonaikonaikona
Integracja z facebookikonaikonaikona
Responsive web design
(dopasowanie do ekranu tabletu,
telefonu, komputera)
ikonaikonaikona
Google analitycs – statystki ile osób odwiedziło sklepikonaikonaikona
Optymalizacja dla wyszukiwarek m.in. Googleikonaikonaikona
Zarządzanie zamówieniamiikonaikonaikona
Definiowanie własnych metod płatności i wysyłkiikonaikonaikona
Karty podarunkowe, kupony rabatowe,
kampanie marketingowe
ikonaikonaikona
Nowoczesny i atrakcyjny wygląd sklepuikonaikonaikona
Płatności kartą kredytowąikonaikonaikona
Płatności PayU ikonaikona
Stworzenie indywidualnego layoutu sklepu ikonaikona
Stworzenie indywidualnego szablonu allegro ikonaikona
Stworzenie indywidualnego szablonu e-mail ikonaikona
Integracja z Ceneo  ikona
Integracja z Allegro  ikona
Integrcja z PayPal, Dotpay, Paczkomaty  ikona
Integracja z ERP Comarch Optima  ikona

Przykładowe sklepy internetowe

ikona
ikona
ikona
ikona