+48607-999-440 (pn-pt: 9:00-17:00)

Esanus

Sprzedaż asortymentu stomatologicznego

 


Założenia projektu

Tworzenie sklepów internetowych to usługa realizowana dla Esanus firmy z branży medycznej zajmującej się sprzedażą szerokiego asortymentu z branży stomatologicznej. Firma Esanus ma swoją siedzibę w Warszawie, ale prowadzi sprzedaż na ternie całego kraju. Praca z klientem i realizacja usługi tworzenie sklepów internetowych Nowy Sącz obywała się jak większość tego typu projektów zdalnie, czyli komunikowaliśmy się za pomocą telefonów i maili.


Koncepcja

Przystępując do realizacji usługi tworzenie sklepów internetowych Klient od razu dał nam do zrozumienia, że nie będzie kompromisów jeśli chodzi o wygląd sklepu i nowoczesny design, przez co od samego początku nasz zespół wiedział, że realizacji tego projektu będzie nas kosztowała dużo pracy. Logo i kolorystyka była zadana, a resztę elementów musieliśmy zaprojektować aby uzyskać efekt świeżości, nowoczesności aby jak najbardziej zachęcić klientów do zakupu. Po kilku iteracjach propozycji graficznych w końcu udało się uzyskać od klienta akceptację. Finalnie powstała bardzo ciekawa koncepcja, dopracowana w najdrobniejszym szczególe, która mamy nadzieję zyska sympatię klientów i przyczyni się do sukcesów sprzedażowych firmy Esanus.


Technologia oraz funkcjonalność

Usługa tworzenie sklepów internetowych Prestashop oparta została na tym najpopularniejszym w Polsce silniku sklepów internetowych. Modularność silnika Prestashop i ogromna społeczność, korzystająca i sympatyzująca z tym systemem to najważniejsze czynnika sprawiające, że jest bardzo często wybierany skrypt do projektowania sklepów internetowych. W ramach realizacji stworzenia sklepu internetowego dla Esanus w zakresie pracy była również konfiguracja wtyczek, m.in. integracja z WF-MAG, konfiguracja wtyczek do płatności i obsługi przesyłek kurierskich.

HTML5
CSS3
RWD
MtSQL5
JavaScript
jQuery
MVC
SVG