+48607-999-440 (pn-pt: 9:00-17:00)

Tworzenie stron internetowych Pasek Auto-Centrum

Serwis samochodowy

 

Założenia projektu

Firma Pasek Auto Centrum Nowy Sącz to warsztat samochodowy oraz stacja diagnostyczna wyposażona w nowoczesną, skomputeryzowaną linie diagnostyczną do wykonywania badań technicznych pojazdów. W ramach tego zlecenia naszym zadaniem było wykonanie usługi tworzenie stron internetowych wraz z panelem do zarządzania treścią. Nowoczesna stacja diagnostyczna musi mieć odpowiednio nowoczesną i dopasowaną do najnowszych standardów witrynę internetową, co postawiono jako główne założenie tej realizacji.

Koncepcja

Przystępując do analizy wymagań w ramach projektu graficznego witryny dla Pasek Auto Centrum w pierwszej kolejności było przenalizowanie istniejących elementów identyfikacji wizualnych, czyli logotypu, katalogów, folderów i ulotek, którymi posługiwała się do tej pory firma. Przyjemne połączenie szarości i czerwieni dominowało zarówno w logotypie jaki i pozostałych materiałach marketingowych. Oczywistym było przy tworzeniu pierwszych wizualizacji, zmierzanie do uzyskania efektu dynamiki i elegancji, mających podkreślać nowoczesność i profesjonalizm firmy Pasek Auto Centrum. Klienci branży motoryzacyjnej odwiedzający witrynę powinni odczuć, że mają do czynienia z prężnie działającym nowoczesnym przedsiębiorstwem, któremu bez zawahania mogą powierzyć opiekę nad technicznym stanem ich samochodu.

Technologia oraz funkcjonalność

Wykonanie strony www firmy motoryzacyjnej Pasek Auto Centrum oparto o nowoczesny i zaawansowany system zarządzania treścią, dzięki któremu pracownicy firmy odpowiedzialni za treści na stronie internetowej mają pełną kontrolę nad każdym elementem witryny. Rozwiązanie oparte na systemie DotNetNuke gwarantuje bezpieczeństwo i stabilne działanie witryny w każdym aspekcie.

HTML5
CSS3
RWD
MtSQL5
JavaScript
jQuery
MVC
SVG