+48607-999-440 (pn-pt: 9:00-17:00)

Usługa Tworzenie stron internetowych

Agroturystyka u Teresy

 

Założenia projektu

Wykonanie strony internetowej dla Agroturystyki u Teresy to realizacja, która na samym początku wymagała od nas rzetelnej analizy konkurencyjnych placówek świadczących podobne usługi. W branży turystycznej panuje duża konkurencja, przez co rywalizacja o klienta przenosi się również do Internetu i sprawnie funkcjonujący hotel, pensjonat czy gospodarstwo agroturystyczne musi walczyć o klienta również za pomocą atrakcyjnych treści na swojej witrynie internetowej. Definiując grupę docelową odbiorców zdecydowaliśmy się treściami docierać do jak najszerszej grupy odbiorców, gdyż Agroturystyka u Teresy to miejsce dla młodych, tych w średnim wieku jak i seniorów.

Koncepcja

Aby dotrzeć do tak szerokiego grona odbiorców opracowaliśmy bardzo czytelną i prostą strukturę serwisu, menu jednopoziomowe, przez cały czas widoczne na kadżej podstronie miało pomóc realizować ten postulat. Komponując treści zdecydowano, że najbardziej zachęcające potencjalnego klienta do odwiedzenia placówki będzie zaprezentowanie obiektu za pomocą dużej ilości zdjęć, a przygotowując teksty przyjęto założenia aby skupić się na wypisaniu tylko podstawowych informacji, niezbędnych do zapozniania się z infrastrukturą obiektu i atrakcjami turystycznymi regionu.

Technologia oraz funkcjonalność

Zastosowane technologie w realizacji tej strony internetowej to responsive wed design, czyli dopasowywanie się zawartości wyświetlanej w przeglądarce do rozdzielczości ekranu, na którym strona internetowa jest wyświetlana. Dzięki tej technologi wygląd strony na urządzeniach mobilnych takich jak telefony czy tablety jest dostosowany do specyfiki tych urządzeń, które posiadają mniejsze i dotykowe ekrany. Ponadto zastosowano stabilny, szybki i bezpieczny system CMS, za pomocą którego właściciele mogą samodzielnie wprowadzać zmiany na stronie internetowej.

HTML5
CSS3
RWD
MtSQL5
JavaScript
jQuery
MVC
SVG