+48607-999-440 (pn-pt: 9:00-17:00)

Tworzenie stron internetowych Zaza

Agencja Reklamowa

 

Założenia projektu

Agencja Reklamowa ZAZA Nowy Sącz, Kraków od wielu lat z sukcesami świadczy szeroką gamę usług reklamowych. Jest znana z nowatorskich projektów, odważnych i efektownych realizacji. Zadanie stworzenia strony internetowej dla agencji reklamowej to zawsze ogromne wyzwanie. Między innymi dlatego, że firma reklamowa posiada na etacie własnych grafików, a realizacja usługi przygotowania projektu graficznego, który ma być oceniany m.in. przez innych grafików to nigdy nie będzie łatwe zadanie. Strona www agencji reklamowej musi być dopracowana w najdrobniejszym szczególe, musi być przekonująca, wyróżniająca się wśród innych konkurencyjnych witryn innych agencji. Strona agencji musi cechować się autorską wizją, świeżością, musi porwać odwiedzającego by móc go przekonać do skorzystania z usług reklamowych.

Koncepcja

Przed przystąpieniem do pracy postanowiliśmy spędzić trochę czasu w Agencji Reklamowej ZAZA. Przeglądaliśmy najciekawsze realizacje, rozmawialiśmy z pracownikami i pooglądaliśmy jak wygląda „kultura organizacyjna” tej firmy, chcieliśmy by nasza realizacja również spróbowała oddać charakter Agencji Reklamowej ZAZA. Obserwacja pracy kreatywnego zespołu tej firmy była bardzo inspirująca i bardzo nam pomogła w ustaleniu jakie będą w stosunku do nas oczekiwania. Podczas rozmów dotyczących realizacji projektu przekazano nam, że nowa strona internetowa powinna być jedna w swoim rodzaju, że musi się wyróżniać wśród innych agencji reklamowych działających w tym regionie, że należy postawić na nowoczesność, przejrzystość, autorskie i niesztampowe podejście do tematu. Po wsłuchaniu się w rytm pracy Agencji ZAZA i wysłuchaniu koncertu życzeń dotyczących tego projektu rozpoczęliśmy prace nad projektem, czego efekt możecie Państwo zobaczyć odwiedzając witrynę.

Technologia oraz funkcjonalność

Po uzgodnieniu i zaakceptowaniu warstwy graficznej projektu przyszła pora na prace programistyczne. Nadszedł czas by pliki PSD zamienić na kod HTML i CSS mogący wygenerować w przeglądarce klienta treść jaką Agencja Reklamowa ZAZA chce prezentować swoim aktualnym i przyszłym klientom. Z uwagi na panujące obecnie trendy w tworzeniu stron www jak zdecydowana większość naszych realizacji również w tym przypadku zadbaliśmy o wyświetlanie treści na ekranach urządzeń mobilnych, czyli telefonów i tabletów. Treści dopasowują się do ekranu aby zagwarantować komfort przeglądania treści niezależnie od wielkości ekranu i rozdzielczości. Aby urozmaicić warstwę wizualną dodaliśmy dyskretne animacje mające na celu zwiększenie atrakcyjności serwisu.

HTML5
CSS3
RWD
MtSQL5
JavaScript
jQuery
MVC
SVG