+48607-999-440 (pn-pt: 9:00-17:00)

Usługa tworzenie stron internetowych

Koncept Design

 

Tworzenie stron internetowych – założenia projektu

Tworzenie stron internetowych to usługa zlecona naszej agencji interaktywnej przez Biuro projektowe Koncept Design działające na obszarze m.in. Nowy Sącz, Kraków, które zajmuje się kompleksową aranżacją wnętrz. Aranżacją wnętrz prywatnych, wnętrz komercyjnych oraz projektowaniem mebli.

Koncepcja

Przystępując do realizacji strony internetowej biura projektowego od samego początku mieliśmy świadomość, że szata graficzna, kompozycja i dbałość o szczegóły będzie bardzo ważna w odbiorze i będzie mocno rzutowała na odbiór firmy w oczach potencjalnych klientów. Po wstępnych ustaleniach dotyczących preferencji Klientki projektant/grafik przystąpił do prac nad pierwszymi wizualizacjami. Postawiono na minimalizm, smak i konsekwencję w doborze elementów wizualnych. Przejrzysta mapa strony, czyli klasyczny i czytelny układ podstron w menu pomógł w zbudowaniu czytelnego przekazu dotyczącego oferowanych usług, misji firmy i zrealizowanych projektów.

Technologia oraz funkcjonalność

Podczas realizacji usługi tworzenie stron internetowych dla Koncept Design zastosowano technologię Responsive Web Design, dzięki której wykonana witryna dopasowuje się do ekranu, na którym jest wyświetlana. Zastosowano system CMS WordPress. W przypadku telefonów/smartfonów menu automatycznie dostosowuje się do potrzeb niewielkiego ekranu dotykowego aby ułatwić nawigację użytkownikom. Obrazki automatycznie dostosowują swoją wielkość do ekranów dzięki czemu przeglądanie treści jest wygodne i przyjemne. Na stronie kontaktowej osadzona Google Maps aby ułatwić potencjalnym klientom odnalezienie siedziby firmy.

HTML5
CSS3
RWD
MtSQL5
JavaScript
jQuery
MVC
SVG