+48607-999-440 (pn-pt: 9:00-17:00)

Czy Twoją firmę stać na bezpłatny program do fakturowania?

Tworzenie stron internetowych

Każda firma wystawia rachunki lub faktury. Bez tych dokumentów sprzedaży nie obejdzie się żadna firma. Dobrze jest posiadać program do wystawiania faktur, który będzie:

Korzystając z wyszukiwarki google bez większego problemu można znaleźć darmowe programy realizujące powyżej wymienione funkcje. Lecz czy opłaca się korzystać z darmowego programu?

Darmowy program oznacza, że nie płacimy za niego, ale też może oznaczać, że jego twórca nie rozwija tego programu, gdyż stworzył program, oddał go za darmo i nie ma motywacji finansowej by dodawać czy poprawiać funkcje tego programu. Czyli istnieje możliwość, że na przykład gdy zmienią się przepisy skarbowe (co zdarza się w naszym kraju dość często) może pojawić się sytuacja, że nasze faktury nagle staną się niezgodnie z przepisami.

Ponadto technologie informatyczne nieustannie się zmieniają, korzystając z darmowego programu, który nie jest rozwijany możemy mieć problem z instalacją takiego programu na przykład zmieniając Windows XP na Windows 8.

Bezpieczeństwo naszych danych finansowych i bazy danych kontrahentów to prawdopodobnie najcenniejszy zasób naszej firmy. Jest bardzo ważne aby te dane były przechowywane bezpiecznie i by nikt niepowołany nie miał do nich dostępu, a program który przechowuje te dany musi być godny zaufania.

To czy warto zaoszczędzić kilka złotych na programie do fakturowania pozostawiam do oceny każdemu przedsiębiorcy.

Z drugiej strony profesjonalne i bezpieczne rozwiązania komercyjne do wystawiania faktur nie muszą być za darmo, mogą natomiast być „prawie za darmo”.

Chciałbym zwrócić uwagę na produkt firmy Comarch iFaktury24, którego koszt wynosi zaledwie 95 zł rocznie, a zapewnia bezpieczeństwo, i pewność, że dane firmowe zawsze będą bezpiecznie. Jest to usługa dostępna przez przeglądarkę.

Oto jak łatwo wystawić w programie iFaktury24 fakturę VAT

 

Program iFaktury24 można testować za darmo przez 30 dni bez żadnych zobowiązań. Aby zacząć wystawiać faktury wystarczy kliknąć na poniższy link, zarejestrować się co nie potrwa więcej niż minutę i od tego czasu można mieć pewność, że zarówno dane finansowe jak i baza danych kontrahentów będą bezpieczne.

iFaktury24 – program dla firm

 

Dodatkową korzyścią korzystania z programu iFaktury24 jest możliwość oferowania sprzedaży produktów na portalu wszystko.pl bez dodatkowych opłat.

Program iFaktury24 może wystawiać faktury, lecz można za jego pomocą również w wyższych pakietach prowadzić magazyn oraz księgowość.

Program iFaktury24 to aplikacja dostępna przez przeglądarkę, dla firm chcących korzystać z programu instalowanego na komputerze oferujemy program Comarch ERP Optima. W przypadku zainteresowania tym produktem prosimy o przesyłanie zapytań na adres biuro@cybertree.pl