Tworzenie sklepów internetowych

Sklep internetowy Prestashop

 

Tworzenie sklepów internetowych, to jedna z ważniejszych usług świadczonych przez naszą firmę. Zakupy online cieszą się ogromną popularnością i stanowią alternatywny sposób dokonywania transakcji dla osób, które nie lubią stać w kolejkach, ceniąc sobie możliwość dokładnego zapoznania się z ofertą handlową. Dlatego też oferujemy Państwu stworzenie profesjonalnego sklep internetowy Prestshop, którego nowoczesny wygląd przyciągnie Klientów, a ogromna liczba opcji ułatwiających nawigację pozwoli każdemu czuć się na niej swobodnie.

Tworzenie sklepów internetowych – Prestashop

Oczekiwania rynku są bardzo duże, dlatego też nie warto stosować półśrodków. Wykorzystując ogromne doświadczenie oraz innowacyjne pomysły, tworzymy dla Państwa sklepy internetowe bogate w różnorodne opcje, które wybrać możecie dzięki trzem pakietom:
-Basic,
-Standard,
-Premium.

Każda wykonana przez nas witryna będzie posiadała podstawowe funkcje, takie jak możliwość wprowadzenia dowolnej liczby kategorii i produktów, integrację z Facebookiem, narzędzia do definiowania metod płatności i wysyłki czy funkcję płatności kartą kredytową. Wybór bardziej rozbudowanych pakietów wiąże się z nowymi możliwościami, takimi jak indywidualne szablony Allegro czy e-mail, integracja z Ceneo, Allegro, Paczkomatami oraz PayPal. Bez względu na to który pakiet Państwo wybierzecie, możecie liczyć na estetyczny wygląd, doskonały layout oraz intuicyjną nawigację, a także pełną optymalizację strony dla wyszukiwarek.

Stworzenie sklepu internetowego – nowe możliwości

Na to pytanie odpowiedź jest bardzo prosta – aby ułatwić Klientom skorzystanie z oferowanych przez firmę produktów i usług. Dzięki katalogom produktów, możliwości ich zamówienia, a także informacjom na ich temat, odwiedzający będzie mógł łatwo znaleźć to czego szuka i bez wychodzenia z domu złożyć zamówienie. Taka witryna jest wizytówką firmy i ukazuje jej profesjonalizm, zaś jej brak uniemożliwi skuteczne wypromowanie marki i skuteczną rywalizację z konkurencją.

Oferujemy Państwu tworzenie sklepów internetowych dostosowanych do Waszych potrzeb i wymagań. Działamy sprawnie, realizujemy zlecenia w niskich cenach i zawsze profesjonalnie podchodzimy do swoich zadań. Zapraszamy!

PAKIET BASIC

tworzenie sklepów internetowych basic

 

 

Cybertree E-commerce Basic – to pakiet dedykowany dla tych, którzy nie posiadając znacznych zasobów finansowych, chcą rozpocząć swój biznes internetowy. Stworzony sklep internetowych będzie posiadał bogatą funkcjonalność, a to połączone z atrakcyjną ceną pozwoli szybko zaistnieć w sieci i zacząć zarabiać.

 

PAKIET standard

 

 

Cybertree E-commerce Standard – to pakiet dla oferujący wszystko to co pakiet Basic z tą różnicą, że w ramach tego pakietu zostanie stworzony unikalny layout sklepu internetowego, odpowiedni do branży, stylistyki i specyfiki oferowanego asortymentu. Bogata funkcjonalność i odpowiednia szata graficzna to coś co pozwoli skutecznie wkroczyć branżę sprzedaży przez internet.

tworzenie sklepów internetowych standard

PAKIET premium

tworzenie sklepów internetowych premium

 

Cybertree E-commerce Premium – to stworzenie sklepu internetowego o ogromnej funkcjonalności, zintegrowanego z wieloma serwisami takimi jak Ceneo, Allegro, PayU, PayPal i wieloma innymi. To sklep internetowy w pełni zintegrowany z systemem ERP Comarch Optima. Pakiet ten to narzędzie o ogromnym potencjalne, zapewniające ogromne możliwości rozwoju i redukcję czasu poświęconego na obsługę sklepu dzięki integracji z ERP Comarch Optima i automatyzację procesów takich jak wystawianie faktur, paragonów, zarządzanie stanami magazynowymi.

Wybierz sklep internetowy dopasowany do swoich potrzeb

 

Basic

Cybertree e-commerce

tworzenie sklepów internetowych basic

Standard

Cybertree e-commerce

tworzenie sklepów internetowych standard

Premium

Cybertree e-commerce

tworzenie sklepów internetowych premium

Dowolna ilość produktów i kategorii ikona ikona ikona
Integracja z facebook ikona ikona ikona
Responsive web design
(dopasowanie do ekranu tabletu,
telefonu, komputera)
ikona ikona ikona
Google analitycs – statystki ile osób odwiedziło sklep ikona ikona ikona
Optymalizacja dla wyszukiwarek m.in. Google ikona ikona ikona
Zarządzanie zamówieniami ikona ikona ikona
Definiowanie własnych metod płatności i wysyłki ikona ikona ikona
Karty podarunkowe, kupony rabatowe,
kampanie marketingowe
ikona ikona ikona
Nowoczesny i atrakcyjny wygląd sklepu ikona ikona ikona
Płatności kartą kredytową ikona ikona ikona
Płatności PayU   ikona ikona
Stworzenie indywidualnego layoutu sklepu   ikona ikona
Stworzenie indywidualnego szablonu allegro   ikona ikona
Stworzenie indywidualnego szablonu e-mail   ikona ikona
Integracja z Ceneo     ikona
Integracja z Allegro     ikona
Integrcja z PayPal, Dotpay, Paczkomaty     ikona
Integracja z ERP Comarch Optima     ikona

Przykładowe sklepy internetowe

ikona
ikona
ikona
ikona